Registrace

Registrujete se do odborného fóra určeného pro profesionální elektrotechniky. V základním rozsahu je fórum přístupné všem elektrotechnikům.
Elektrotechnici nezávislí profesionálové (OSVČ - živnostníci) mohou při registraci požádat o zařazení do sekce elektrofirem OSVČ, kterým bude poté přístupná zvláštní diskusní zóna s dalšími službami podporujícími živnostenské podnikání (koordinace s kolegy, vzájemné vytěžování kapacit, nabídky a poptávky). Podmínkou je kompletní vyplnění identifikačních údajů, které budou při registraci skutečně ověřeny.
Informace z profilu jednotlivých členů fóra jsou viditelné pouze registrovaným a ověřeným členům fóra navzájem, registrací s tímto souhlasíte.

Registrací na tomto fóru souhlasíte, že nebudete posílat žádné materiály, které jsou nepravdivé, hanlivé, nepřesné, urážlivé, vulgární, nenávistné, obtěžující, obscénní, rouhavé, sexuálně orientované, výhružné, narušující soukromí osob. Také souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné materiály chráněné autorskými právy, pokud nevlastníte autorská práva nebo písemný souhlas od majitele autorsky chráněného materiálu, spam, řetězové dopisy, pyramidové hry.

Za obsah jednotlivých příspěvků ručí a jsou zodpovědní jejich autoři. Redakce ani majitelé tohoto fóra aktivně nesledují  obsah jednotlivých příspěvků a nejsou za něj odpovědní, dále nezaručují přesnost, úplnost nebo užitečnost všech prezentovaných informací. Zprávy vyjadřují názory autorů a nemusí být nutně shodné s názory redakce nebo majitele tohoto fóra. Každému, kdo se domnívá, že některá zveřejněná zpráva je problematická, se doporučuje upozornit správce nebo moderátora tohoto fóra. Redakce a majitel tohoto fóra si vyhrazují právo odstranit závadný obsah, a to v přiměřené lhůtě, pokud zjistí, že odstranění je nezbytné. Jedná se o manuální proces, ale, prosím, uvědomte si, že nemusí být možné odstranit nebo upravit konkrétní zprávy okamžitě. Tyto zásady se vztahují rovněž na informace o profilu člena fóra.

Upozorňujeme, že u každého příspěvku, je vaše IP adresa zaznamenána pro případ,  že budete muset být vyloučeni z tohoto fóra. To se stane pouze v případě závažného porušení této smlouvy.